Dietetyczne przetwórstwo - psychodietetyczna analiza trudnych pacjentów


Zdarza Ci się, że pracujesz z pacjentem i nie osiągasz efektów? Na Twojej drodze zawodowej pojawia się trudny pacjent, którego uważasz za beznadziejny przypadek? Masz wątpliwości, czy Twoja relacja z pacjentem jest wystarczająca? A może po prostu chcesz upewnić się, że Twój sposób pracy z pacjentem zaspokaja jego potrzeby?

Zapraszamy Cię na cykliczne spotkania, na których będziemy koncentrować się na pracy z Twoim pacjentem - na papierze i w przestrzeni grupy, która oprócz specjalisty jest pomocna w próbach spojrzenia z perspektywy na relację i jej charakter.

Mimo, że nikt nie lubi wielokrotnie przetwarzanych produktów, prawdopodobnie będzie to pierwszy tak dobrze przetworzony produkt - wiedza bezpośrednio dotycząca Twojego pacjenta, ale także pacjentów pozostałych osób z grupy, w których możesz także dostrzec przypadki z Twojego gabinetu.

Co czeka Cię przed spotkaniem? Prosimy Ciebie o przygotowanie wstępnego opisu przypadku pacjenta, który będzie omawiany wraz ze specjalistą oraz grupą. Następnie w trakcie spotkania opowiesz o swoich trudnościach, zinterpretujemy je w psychologicznym świetle, omówimy charakter relacji, skonstruujemy bądź wykorzystamy istniejące narzędzia do pracy z Twoim pacjentem i postaramy się w bezpiecznych, próbnych warunkach przetestować je w trakcie spotkania.

Czujesz, że brakuje Ci pomysłów i wsparcia? Przyjdź i przetwórz swojego pacjenta!
Atutem szkolenia jest mała grupa uczestników.

Atutem szkolenia jest mała grupa uczestników.

Każdy uczestnik otrzymuje imienny certyfikat pod koniec szkolenia.

Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania szkolenia z przyczyn od siebie niezależnych. W takim przypadku organizator dokona zwrotu całości opłaty wniesionej przez uczestnika na podane przez niego konto bankowe.

Termin szkolenia

Dzień:
27 kwietnia 2019
Godzina:
9:30
Czas:
6h z 15 min. przerwą na poczęstunek

Cennik szkolenia

Studenci

do 26 roku życia

240 zł

Doktoranci

do 30 roku życia

260 zł

Pozostali

 

280 zł

Wszystkie podane kwoty są cenami brutto. Cena zawiera materiały szkoleniowe oraz poczęstunek.

W przypadku zniżek grupowych prosimy o kontakt mailowy na adres: kontakt@szkoleniadietetyka.pl

Formularz zgłoszeniowy

Dane kontaktowe

Centrum Szkoleń Dietetyki Klinicznej, jako administrator danych osobowych, informuje Pana/ Panią, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zarejestrowania się na wybrane szkolenie oraz, że przysługuje Panu/Pani prawo wglądu do treści swoich danych osobowych i ich poprawiania w dowolnym czasie.