Dietoterapia cukrzycy w schorzeniach przewodu pokarmowego okiem praktyka [ZAPIS WEBINARU]Współwystępowanie różnych rodzajów cukrzycy ze schorzeniami przewodu pokarmowego jest obecnie bardzo częstym zjawiskiem. Pierwsze co mówi pacjent "to co ja mam jeść, jak wszystko się wyklucza?"

Odpowiemy na to w trakcie webinaru, w którym podejdziemy praktycznie do zastosowania zasad żywienia w cukrzycy w połączeniu z eliminacjami, jakich wymaga dieta łatwostrawna.

Szkolenie jest zapisem webinaru, który odbył się 24 sierpnia 2023 r. Po zarejestrowaniu się na kurs i dokonaniu opłaty, organizator szkolenia przekaże uczestnikowi dostęp do nagrania kursu. Dostęp do nagrania wideo wygaśnie po 7 dniach.

Zapis szkolenia

Czas:
1h

Cennik szkolenia

Koszt szkolenia

159 zł

Wszystkie podane kwoty są cenami brutto.

W przypadku zniżek grupowych prosimy o kontakt mailowy na adres: kontakt@szkoleniadietetyka.pl

Formularz zgłoszeniowy

Dane kontaktowe

Dane do wysyłki

Na podany adres zostaną wysłane materiały szkoleniowe oraz certyfikat.

Pozostałe

Centrum Szkoleń Dietetyki Klinicznej, jako administrator danych osobowych, informuje Pana/ Panią, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zarejestrowania się na wybrane szkolenie oraz, że przysługuje Panu/Pani prawo wglądu do treści swoich danych osobowych i ich poprawiania w dowolnym czasie.