Nadciśnienie tętnicze - czy wszystko wiemy jako dietetycy?


Szacuje się, że aż 80% przypadków choroby nadciśnieniowej jest związanej z nadmierną masą ciała a otyłość stanowi główną przyczynę nadciśnienia opornego na leczenie. Wszystkie światowe rekomendacje dostrzegają rolę specjalisty dietetyka w procesie leczenia choroby nadciśnieniowej.

Plan webinaru:

1. Pomiar ciśnienia tętniczego w gabinecie dietetyka.

2. Leczenie farmakologiczne:

- interakcje z żywnością,

- zaburzenia elektrolitowe,

- inne ważne informacje dla dietetyka.

4. Czy u każdego pacjenta należy ograniczyć sól w diecie?

5. Modyfikacja stylu życia:

- normalizacja masy ciała

- diety konwencjonalne i alternatywne - co wiemy?

Każdy uczestnik otrzyma listę leków z opracowaniem ważnych informacji dla dietetyka.

Webinar odbędzie się za pośrednictwem wideotransmisji na żywo. Organizator szkolenia utworzy uczestnikowi dedykowane konto serwisu google.com i przekaże drogą mailową dane do logowania (wraz z instrukcją), za pośrednictwem którego uczestnik będzie mógł wziąć udział w webinarze. Konto zostanie usunięte przez organizatora wydarzenia bezpośrednio po zakończeniu kursu.

Każdy uczestnik otrzymuje imienny certyfikat w formie elektronicznej. Istnieje możliwość otrzymania certyfikatu w formie papierowej (dopłata 20 zł + wysyłka).

Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania webinaru z przyczyn od siebie niezależnych. W takim przypadku organizator dokona zwrotu całości opłaty wniesionej przez uczestnika na podane przez niego konto bankowe.

Termin webinaru

Dzień:
25 czerwca 2022
Godzina:
9:30
Czas:
2h

Cennik webinaru

Koszt webinaru

129 zł

Podana kwota jest ceną brutto.

W przypadku zniżek grupowych prosimy o kontakt mailowy na adres: kontakt@szkoleniadietetyka.pl

Formularz zgłoszeniowy

Dane kontaktowe

Centrum Szkoleń Dietetyki Klinicznej, jako administrator danych osobowych, informuje Pana/ Panią, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zarejestrowania się na wybranym webinarze oraz, że przysługuje Panu/Pani prawo wglądu do treści swoich danych osobowych i ich poprawiania w dowolnym czasie.